به گزارش اخبار سایت الف به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در چهارمین روز از اعلام نتایج آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ۷ فیلم برتر بدون اولویت معرفی شدند.

فیلم‌های باقی مانده در این رقابت به شرح ذیل است:

«ماجرای نیمروز: رد خون» محمدحسین مهدویان، «شبی که ماه کامل شد» نرگس آبیار، «متری شیش و نیم» سعید روستایی، «سرخپوست» نیما جاویدی، «بیست و سه نفر» مهدی جعفری، «جان دار» حسین امیری دوماری و پدرام امیریا، «غلامرضا تختی» بهرام توکلی.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

http://jadidkadeh.ir/wp-content/uploads/2019/02/c1d0c96b8e374c490b065898689cbb416b7fb849.jpg

مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رای‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه اثر برگزیده خود را انتخاب کنند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب ۱۰ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

در ادامه مطلب به مفهوم استارتاپ میپردازیم

استارتاپ چیست؟
استارتاپ شرکت جوان و نوپایی است که به تازگی شروع به کار کرده است و پتانسیل‌های بالایی برای رشد دارد. استارتاپ ها معمولاً توسط تیم‌های کوچک شکل می‌گیرند که با ایده تولید محصول یا خدمتی در حوزه‌ای خاص فعالیت خود را شروع می‌کنند. این ایده غالباً با بررسی رخنه‌ها و خلاهای موجود در بازار یا جامعه به وجود می‌آید و یا برای رفع نیاز خاصی از افراد جامعه که تا به حال به آن پرداخته نشده است، شکل می‌گیرد.

استارتاپ ها معمولا ایده های خود را با به کار گرفتن تکنولوژی پیاده سازی می کنند. این استفاده از تکنولوژی باعث می شود که استارتاپ قابلیت مقیاس پذیری (scalability) بالایی داشته باشد. مقیاس پذیری یا گسترش پذیری همان رشد بالای یک کسب و کار نسبت به هزینه های آن تعریف می شود.یعنی در حالی که هزینه های شما ثابت مانده است درآمد شما چندبرابر شود.

البته ایده یک استارتاپ ممکن است رفع یک نیاز ساده‌ای باشد که راهکار آن قبلاً هم وجود داشته، اما آن تیم، راه حل بهتری برای رفع آن نیاز پیدا کرده است و یا با خلاقیت و استفاده از تکنولوژی نواقص محصولات قبلی را برطرف کرده است و از این راه ارزشی برای جامعه ایجاد می‌کند.